Hey
Bonjour
Hallo
Bonjour
Hey
Hallo
Wpisz język w CV! Podejmij wyzwanie i zacznij mówić swobodnie w języku obcym. Już od 278zł*/mies!
  • Checkmark
    Elastyczna nauka - gdzie i kiedy chcesz
  • Checkmark
    Platforma online i konwersacje 1:1 z lektorem
  • Checkmark
    Nowoczesny kurs z AI, ćwiczący wymowę
Since
1,000,000+
Kursantów
70+
Krajów
30+
Języków

Dlaczego Berlitz To Najwyższa Jakość Nauki Języka


Skuteczność w nowoczesnym wydaniu: Ile lat już powtarzasz poziom B1? Z Berlitz masz jasną ścieżkę rozwoju, bez nieefektywnego wkuwania teorii.

Mówisz od pierwszych zajęć: Rozmawiaj w języku obcym bez zastanowienia i wykorzystaj w praktyce nowe umiejętności: do pracy, wymarzonej podróży lub poznawania nowych osób!

Profesjonalni lektorzy: Dostosują lekcje do Twojego tempa i zainteresowań, sprawiając, że nauka będzie przebiegała w miłej atmosferze, poszerzając Twoją wiedzę co zajęcia.
Zacznij naukę!
personal path
Język biznesowy
Online z lektorem

Dodatkowo, z Berlitz dostajesz w pakiecie

Customized
Precyzyjną ocenę poziomu
Zaczynasz naukę dokładnie od tego punktu, na którym się znajdujesz. To kluczowy krok do dostosowania programu nauki do Twoich indywidualnych potrzeb.
Experience
Opiekę konsultanta
Nasi konsultanci są w gotowości, by zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie nauki języka. Już od początku możesz liczyć na ich pomoc i profesjonalne doradztwo.
Offers
Indywidualną ścieżkę rozwoju
Tworzymy ścieżkę rozwoju językowego dostosowaną  do Twoich potrzeb i celów. Dzięki temu skupiasz się na obszarach, które chcesz rozwijać, zapewniając efektywny proces nauki.
Accessibility
Wiedzę i doświadczenie
3 000+ firm na świecie i tysiące klientów, którzy  przełamali barierę przed mówieniem. To najlepsze potwierdzenie skuteczności naszej metody, będącej pierwowzorem dla innych na rynku.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Wypełnij formularz
Quote Icon

Oczami Klienta:
Kursy Językowe Berlitz

Dawid S.
Miłosz
Szkoła językowa idealnie stworzona pod naukę, rozwój i ciągle ulepszanie swojego poziomu znajomości języka. Native speakerzy przyjaźni, otwarci i w świetny sposób przekazują naukę języka. Polecam każdemu!
Weronica
Weronika
Serdecznie polecam! Zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze, bez stresu. Lekcje są prowadzone w ciekawy sposób, dostosowany do zainteresowań. Po niecałym roku nauki mój poziom angielskiego wzrósł bardziej niż się spodziewałam. I co najważniejsze, przełamałam barierę. Praca z Wami to prawdziwa przyjemność!
Paula
Paula
Polecam, bardzo przyjemna nauka języka w przyjemnej atmosferze z uśmiechem. Bez stresu o znajomość słówek. Bardzo sympatyczna Pani od nauki języka.
od
278 zł
za miesiąc

Odkryj pełny wymiar
swobody językowej

Wypełnij formularz i skorzystaj z promocji na indywidualny kurs językowy online.
Many Thanks! Your request has been received!
Ooops! Beim Senden des Formulars ist ein Fehler aufgetreten. Bitte versuche es erneut.